Aktualności

Jorge zaprasza

  KURSY  TAŃCA  TOWARZYSKIEGO  UŻYTKOWEGO  odbywają się od kilkunastu lat  w auli klasztoru oo.Dominikanów  w Rzeszowie ul. Dominikańska 15.  Zajęcia odbywają się niezależnie od siebie dwa razy w tygodniu w dwu ciągach - we wtorki w godz.18oo do 19.30 (kurs wtorkowy) i w czwartki w godz. 20oo do 21.30 (kurs czwartkowy) .

 Przyjęcia osób chętnych do nauki tańca odbywa się co dwa miesiące. Informacje zamieszczane są tutaj oraz  na stronie  www.rzeszow.dominikanie.pl.   Wszyscy chętni do nauki tańca są przyjmowani.  

Informacje o prowadzącym zajęcia taneczne znajdują się pod zakładkami "Jerzy Tychanicz" i "Ciekawostki".

 Aktualny rozkład zajęć jest zamieszczony niżej.

W roku szkoleniowym jest sześć cykli kursowych  :

- jesienny (IX-X)

- jesienno-zimowy (XI-XII)

- zimowy (I-II)

- wiosenny (III-IV)

- wiosenno-letni (V-VI)

- letni-wakacyjny (VII-VIII)

 Pełny cykl szkoleniowy, który trwa cztery miesiące, składa się z dwu etapów - dla osób początkujących (dwa miesiące) i dla  osób zaawansowanych (dwa miesiące).  Osoby kończące etap dla początkujących przechodzą automatycznie do grupy zaawansowanych, dla których  zajęcia odbywają się w tym samym dniu tygodnia i o tej samej godzinie. 

   Odpłatność za udział w w kursach i w praktykach tanecznych (wprawkach) jest zryczałtowana i wynosi 90,-zł miesięcznie od osoby.

   Program zajęć kursowych oparty jest o Światowy Program Taneczny i zawiera trzy grupy tańców :

- tańce standardowe (w stylu angielskim) - walce, poleczka, foxtroty, tango użytkowe

- tańce latinoamerykańskie - rumba square, chacha, jive

- tańce dyskotekowe - rhytm and blues, disco fox, socca dance, rock and roll.

   Dla kursantów nowożeńców oferujemy układ pierwszego tańca weselnego w prezencie ślubnym.

   Corocznie na zakończenie roku szkoleniowego organizujemy dla kursantów warsztaty taneczno-rekreacyjne w Suścu na Roztoczu.

 

    JESIENNO-ZIMOWY cykl kursów tańca rozpoczął się w dniu 08.11.br (czwartek) o godz. 20:00 w auli sportowej klasztoru oo.Dominikanów (pierwsze piętro),  Rzeszów ul. Dominikańska 15.  Zajęcia kursowe będą odbywać się w każdy czwartek w godz. 20:00 do 21:30. (kurs czwartkowy) i potrwają do końca lutego 2019r.  Zapisy na miejscu przed zajęciami. Wszyscy chętni zostaną przyjęci. Tel. 606 850 371

ZIMOWY cykl kursów tańca rozpocznie się w dniu 08. 01. 2019r (wtorek) o godz. 18.00 w auli sportowej (pierwsze piętro) klasztoru oo.Dominikanów w Rzeszowie ul. Dominikańska 15.  Zajęcia kursowe odbywać się będą w każdy wtorek w godzinach 18.00 do 19.30 (kurs wtorkowy) i potrwają do końca kwietnia 2019r.  Zapisy na miejscu przed zajęciami. Wszyscy chętni zostaną przyjęci.  Tel. 606 850 371

 
Na zakończenie każdego cyklu szkoleniowego, który trwa cztery miesiące, będą organizowane weekendowe warsztaty taneczne traktowane jako trzeci stopień kursu.

para

 ROZKŁAD ZAJĘĆ  w cyklu zimowym 2019r.

 

  • wtorki
- kurs dla początkujących -godz. 18:00
  • wtorki
- tango argentyńskie -godz. 20:00
  • czwartki
- praktyki taneczne -godz. 18:00
  • czwartki
- kurs dla zaawansowanych -godz. 20:00

UWAGA - szkolenia w zakresie tanga argentyńskiego nie są objęte programem kursowym.        

Aktualności i informacje o tangu widnieją w zakładce "Tango Argentino".

 

http://www.mojrzeszow.pl/wywiady/1010-jerzy-tychanicz-tango